Drodzy Parafianie, Dobrodzieje, Przyjaciele, Sympatycy Kościoła Św. Andrzeja Apostoła i Klasztoru (Domu Zakonnego) w Barczewie!

By dać możliwość łatwych i szybkich wpłat na cele związane z remontem i funkcjonowaniem naszego kościoła i klasztoru, uruchomiliśmy specjalną prostą w obsłudze platformę PRAGNĘ WSPOMÓC, opartą o najnowsze i powszechnie dostępne kanały płatności dzięki inicjatywie NaParafie.pl.

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć po kliknięciu na PRAGNĘ WSPOMÓC, w zakładkach „o inicjatywie”, „pomoc” oraz klikając na ikonę „NaParafie.pl”.

Wpłaty można dokonać jako użytkownik niezalogowany lub zalogowany (w tym celu zarejestruj się klikając w ikonę „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu).

Warto się zarejestrować, ponieważ wtedy można korzystać z:

  • Błyskawicznych wpłat bez ponownego podawania danych
  • Przelewów cyklicznych
  • Historii wpłat
  • Odliczenia wpłat od podatku

Oczywiście, nadal można wspierać nas tradycyjnym przelewem na konto Mazurskiego Banku Spółdzielczego nr:  77 9343 1028 2601 6883 2000 0010

Dom Zakonny w Barczewie Prowincji św. Franciszka z Asyżu
Zakonu Braci Mniejszych – Franciszkanów
Plac Stefana Batorego 1A
11-010 Barczewo

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, bez których wsparcia, nasze wspólne dzieło odnowy XIV wiecznej świątyni nie byłoby możliwe.

W intencji Ofiarodawców sprawujemy Msze Święte w każdy 3-ci czwartek miesiąca oraz otaczamy modlitwą w kaplicy klasztornej.
Nazwiska Ofiarodawców zapisane są w Księdze Dobrodziejów Remontu naszego kościoła.
Za zrozumienie i otwarte serce szczerze dziękujemy!

                                                                                                                                                  Franciszkanie z Barczewa