Olsztyński Chór Collegium Baccalarum

W kolejną niedzielę stycznia kolędował w naszym kościele Olsztyński Chór „Collegium Baccalarum”, który jest IV Oddziałem Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Pojezierze” w Olsztynie. Chór, który istnieje już 30 lat, koncertował i brał udział w wielu konkursach i festiwalach w kraju i za granicą, jest również laureatem wielu nagród. Chórem dyrygowała Pani dr Agata Wilińska. Chór uświetnił pięknymi kolędami Mszę  Świętą o godz. 12.00 a następnie koncertował przed naszym żłóbkiem.

Po zakończonym kolędowaniu zaprosiliśmy chór na ciepły poczęstunek do sali u Pani Teresy Napierało, gdzie w przemiłej atmosferze wspólnie dalej biesiadowaliśmy. Dziękujemy Pani Agacie, dyrygentce oraz wszystkim chórzystom ze ten wspaniale spędzony wspólnie czas w Barczewie. Dziękujemy też Pani Teresie Napierało za ogromną życzliwość i gościnę.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”188″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” template=”/home/ofmbarczew/domains/barczewo.franciszkanie.net/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]