Rekolekcje Ewangelizacyjne za nami

Rekolekcje Ewang2.W dniach 26 – 28 listopada br. przeżywaliśmy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne. Był to czas przygotowania do peregrynacji w parafii obrazu Matki Bożej Miłosierdzia, ale też, a może przede wszystkim, czas pogłębienia wiary i jeszcze bardziej zbliżenia do Jezusa Chrystusa. Podczas trzech spotkań rekolekcyjnych uświadamialiśmy sobie jak wielka jest Miłość Boża do każdego z nas. W pierwszym dniu, tematem była „ Miłość Boża”, w drugim „Uzdrowienie w Jezusie Chrystusie”, w trzecim „Wybór Jezusa jako Pana i Zbawiciela”.

W rekolekcjach pomagała nam doświadczyć miłości Bożej grupa ewangelizacyjna ze wspólnoty neokatechumenalnej z Ostródy pod przewodnictwem o. Szczepana Szpyry, werbisty z Pieniężna. Dziękujemy o. Szczepanowi, dziękujemy braciom i siostrom ze wspólnoty z Ostródy za ten piękny czas spędzony wspólnie w naszej świątyni. Bóg Zapłać!

Dziękujemy również tym wszystkim naszym parafianom i sympatykom naszego kościoła, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i w rekolekcjach wzięli udział. Bóg Zapłać!