25  NIEDZIELA ZWYKŁA
24 września
2023

1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy podzielili się z nami i ofiarowali do klasztoru warzywa, owoce czy inne dary z racji dożynek parafialnych. Niech Pan wynagrodzi Waszą ofiarność i nieustannie Wam błogosławi.

2. Dzisiaj spotkanie rodziców i dzieci do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się po Mszy Św. o godz. 12.00, natomiast w najbliższą sobotę spotkanie z dziećmi i poświęcenie różańców o godz. 12.00.

3. Spotkanie rodziców i młodzieży do Bierzmowania odbędzie się również dzisiaj po Mszy Św. o godz. 17.00.

4. W środę 27 września zapraszamy na nabożeństwo Nowenny Gietrzwałdzkiej o godz. 16.30, podczas którego odmówimy Różaniec i modlitwy nowenny, następnie Msza Św. o godz. 17.00.

5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej – październik. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej podczas nabożeństwa o godz. 16.30 w naszym kościele; w Jedzbarku również przez cały październik wspólnie odmawiamy Różaniec o godz. 18.00 a w niedziele przed Mszą Św. o godz. 10.30.

6. W przyszłą, I niedzielę miesiąca taca przeznaczona będzie na remont naszej świątyni.

7. Można już zamawiać Msze Święte na przyszły rok kalendarzowy 2024. Serdecznie zapraszamy.

8. Dziękujemy III Róży Różańcowej i parafianom z wyznaczonej ulicy za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o przygotowanie kościoła IV Różę Różańcową i parafian z ul. Narbutta i Traugutta numery nieparzyste. Za dwa tygodnie prosimy V Różę i parafian z ul. Traugutta numery parzyste. Jak zawsze zapraszamy również osoby chętne do pomocy.

9. Dziękujemy też osobom, które przesłały na konto lub przekazały osobiście ofiary na remont kościoła, łącznie w ostatnim tygodniu 300 zł. Za wszystkie ofiary, życzliwość, modlitwę składamy serdeczne Bóg Zapłać!

10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia prasa katolicka, pamiątkowa broszura o naszym kościele oraz Kalendarz na 2024 rok ze zdjęciami remontowanego kościoła.

Życzymy wszystkim Wam wielu łask Bożych przez wstawiennictwo św. Antoniego Padewskiego.